walentynko- pomysły na walentynkowe paznokcie
Inspiracje, Porady, Zdobienia

Walentynkowe paznokcie- 12 romantycznych pomysłów

Walentynkowe paznokcie- 12 propozycji na romantyczne zdobienia.

walentynko- pomysły na walentynkowe paznokcie

Kiedy już ze sklepowych witryn zniknęły różnego rodzaju świąteczne dekoracje a ich miejsce zajęty czerwone serduszka, słodkie misiaczki i wszystko kojarzące się z tematem miłości. Tak, tak teraz nadchodzi czas WALENTYNEK. Osobiście nigdy nie byłam ogarnięta walentynkowym szałem. Może  głównie dlatego, iż nigdy nie rozumiałam, dlaczego wzajemne okazywanie uczyć musi się wiązać z konkretną datą. No ale cóż, w  tak skomercjalizowanym świecie w którym żyjemy, machina walentynkowej gorączki nabiera tępa toteż  i ja pędzę do Was również z moimi propozycjami na WALENTYNKOWE PAZNOKCIE.

Jeśli temat miłości to nie może zabraknąć na naszych paznokciach szerokiej gamy czerwieni czy też róży. Klasyczne czerwony manicure, serduszkowe ornamenty, no i właśnie co jeszcze? Dosłownie wszystko.

Ja rozpoczęłam malowanie mojego walentynkowego wzornika od słodkich kotków, z serduszkami pośrodku. Następnie pokusiłam się coś klasycznego, czyli kolor czerwony na którego tle namalowałam w dolnym rogu kilka białych różyczek.  No i owieczka, którą możecie zobaczyć poniżej.

walentynkowe paznokcie- malowanie owieczki

P.S Świetnie do maleńkich kropeczek sprawdził się pisak Rystor. Niedługo zamierzam też, zmalować całe wzory używając tylko tego cienkiego pisaka. Jednak takie maleńkie kropeczki wyczarujecie za mocą wielu rzeczy, które na pewno znajdziecie pod ręką, a które pozwolą Wam wyczarować równie efektowne kropeczkowe dekoracje

Nie mogło też zabraknąć ulubionych postaci z Disney’a , Mickey Mouse i Minnie 🙂

walentynkowe paznokcie- ,malowanie mickey

A tak prezentują się w całości moje propozycje na walentynkowe paznokcie, które myślę, że idealnie sprawdzą się na tą okoliczność.

walentynkowe paznokcie- zbliżenie na wzornik

I kilka ujęć z przybliżenia.

propozycje na walentynkowe paznokcie- zblizenie

walentynkowe paznokcie- zbliżenie na cześć wzornika na której są postacie

walentynkowe paznokcie- wybrane wzory

walentynkowe paznokcie- zbliżenie prawej strony wzornika

A Wam kochane, który ze wzorów najbardziej przypadł do gustu? Dajcie znać w komentarzach.

Ściskam mocno,

Asia

Znajdź mnie na google +Znajdź mnie na pinterestZnajdź mnie na instagramZnajdź mnie na TwitterZnajdź mnie na facebooku

PRZECZYTAJ TAKŻE

You may also like...